צור קשר

כתובת:

הספריה למדעי היהדות, אוניברסיטת בר אילן, רמת גן 52900

טלפונים:

  • דלפק ראשי: 03-5317065
  • דלפק כתבי עת: 03-5317211
  • פקס: 03-6350306

דוא"ל הספריה:

Jewish-Studies.Library@mail.biu.ac.il

סגל הספריה:

שם הספרן תפקיד כתובת דואר אלקטרוני
אלישיב מנשה מנהל Menashe.Elyashiv@biu.ac.il
בן נעים דודי ספרן אוספים David.Benayem@biu.ac.il
גור חיה שרותי יעץ Chaya.Gur@biu.ac.il
דרור יעלה שרותי יעץ Yeela.Dror@biu.ac.il
הוד אברהם שרותים טכניים Abraham.Hod@biu.ac.il
פרצ'יק הדס כתבי עת Hadasa.Perchik@biu.ac.il
ד"ר שושני רונית שרותי מחשב Ronit.Shoshany@biu.ac.il
שמש אגי כתבי עת Agnes.Shemesh@biu.ac.il