צור קשר

כתובת:

הספריה למדעי היהדות, אוניברסיטת בר אילן, רמת גן 52900

טלפונים:

  • דלפק ראשי: 03-5317065
  • דלפק כתבי עת: 03-5317211
  • פקס: 03-6350306

דוא"ל הספריה:

Jewish-Studies.Library@biu.ac.il

סגל הספריה:

שם הספרן תפקיד כתובת דואר אלקטרוני
אלישיב מנשה מנהל Menashe.Elyashiv@biu.ac.il
בן נעים דודי ספרן אוספים David.Benayem@biu.ac.il
גור חיה שרותי יעץ Chaya.gur@biu.ac.il
דרור יעלה שרותי יעץ Yeela.Dror@biu.ac.il
לזר שירלי, ד"ר שרותי יעץ shirly.lazar@biu.ac.il
פרצ'יק הדס כתבי עת Hadasa.Perchik@biu.ac.il
שדה יאיר שרותי מחשב yair.sade@biu.ac.il
שמש אגי כתבי עת Agnes.Shemesh@biu.ac.il